Внутрішній аудит та система внутрішнього контролю
Міжнародна програма Альянсу Професійної Бізнес-Еліти IAPBE
Для кого призначена ця міжнародна програма?
* Керівники компаній, керівники відділів та напрямків, пов'язаних з внутрішнім аудитом;

* Фахівці, які працюють у сфері внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю;
* Економісти, бухгалтери та фінансові фахівці, які бажають розвиватися та підвищувати кваліфікаційний рівень у даній сфері;

* Фінансові директори, Головні бухгалтери, Аудитори, Фінансові менеджери та всі, хто бажає побудувати службу внутрішнього аудиту відповідно до Міжнародних Стандартів Внутрішнього Аудиту.
Навіщо підприємствам потрібний внутрішній аудит?
Сьогодні «внутрішній аудит» набуває все більшого поширення в бізнесі. Більшість компаній вважають за краще створювати свої власні служби та відділи внутрішнього аудиту та навчати своїх співробітників цим навичкам.
Переваги і вигоди при впровадженні Внутрішнього аудиту - це і корпоративне управління на вищому рівні, і запорука зростання прибутковості бізнесу, і зменшення втрат.
Впровадження в компанії Внутрішнього аудиту є позитивним імпульсом для потенційних інвесторів, кредиторів та підвищує інвестиційну привабливість компанії на національному та глобальному рівні.
Програма
Основи внутрішнього аудиту
Стандарти якісних характеристик (Attribute standards)
- Цілі, повноваження та відповідальність внутрішнього аудиту
- Кодекс етики
- Положення про внутрішній аудит
Стандарти діяльності (Performance standards)
- Управління внутрішнім аудитом
- Цілі, обсяг та зміст аудиторського завдання
- Планування
- Політики та процедури
- Управління індивідуальними завданнями
- Аналіз та оцінка інформації
- Аудиторські звіти
- Моніторинг результатів перевірки
Ризики шахрайства та контролю
Окремі аспекти діяльності внутрішнього аудиту
- Бізнес-процеси та ризики
- Управлінський облік
- Управління фінансами
- Стратегічне планування
- Комунікації та принципи лідерства
В результаті навчання Ви зможете:
Збудувати роботу підрозділу внутрішнього аудиту в організації
Організувати та провести внутрішній аудит відповідно до цілей, поставлених керівництвом та власниками організації
Оцінювати ризики діяльності організації, розробляти рекомендації щодо оптимізації бізнес-процесів, складати аудиторський висновок
Розробити коригувальні та запобіжні дії, що впливають на економічну безпеку організації, а також контролювати їх виконання

Після навчання за програмою Ви можете продовжити підвищення кваліфікації. на модульній міжнародній програмі "Система управління економічною безпекою", кваліфікація: «Професіонал в управлінні безпекою бізнесу – міжнародна організація» від Міжнародного Альянсу Професійної Бізнес-Еліти «International Alliance of Professional Business Elites» (IAPBE).
4 модулі програми:
1. Внутрішній аудит та система внутрішнього контролю (СВК)
2. Ризик-менеджмент практично
3. Фінанси корпорацій у сучасних тенденціях (корпоративні фінанси)
4. Організаційна методика податкового консультування та податковий аудит.
Ціна
Внутрішній аудит та система СВК
5 290 грн
Диплом, який Ви можете отримати після міжнародного онлайн-іспиту:
СТАТИ УЧАСНИКОМ
Гарантія повернення грошових коштів
Замовник має право відмовитися від надання послуг після участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше онлайн занять, та повернути повністю оплачену ним суму за участь у циклі вебінарів на вибрані теми у разі, якщо цей формат (онлайн) не був ним сприйнятий. Для цього протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару Замовник має надіслати письмову заяву з аргументованою відмовою на електронну пошту office@alterrafin.com.

Умови повернення грошей:

1. Повернення грошей здійснюється лише за послуги з проведення онлайн вебінарів. Повернення коштів інші послуги, зокрема за записи занять, не проводяться.

2. Повернення грошей здійснюється лише за умови онлайн участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше занять і у разі, якщо онлайн формат участі не був сприйнятий Замовником.

3. Запросити повернення грошей можна лише протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару.

4. Повернення коштів провадиться за вирахуванням комісії платіжних систем.

5. При платежах карткою VISA та MasterCard гроші повертаються на ту саму картку, з якою було здійснено платіж. Після того, як Виконавець повертає платіж, гроші з'являються на карті протягом 3-х банківських днів. Зверніть увагу, що цей платіж не з'являється у виписках по карті, а просто збільшується сума на карті. Такий тип повернення доступний лише протягом 30 днів після оплати.

6. Якщо оплата була через webmonеy з деякого гаманця, то повернення проводиться на цей же гаманець.

7. Гроші повертаються за тими самими реквізитами, з яких було здійснено оплату послуг.

8. У разі, якщо оплата була зроблена фізичною особою через відділення банку, то гроші можуть бути повернені одним з наступних способів:

- На дебетову карту будь-якого банку України. При цьому Замовник повинен надати всі реквізити для надсилання грошей на свою картку, а саме: найменування одержувача, IBAN, призначення платежу, номер картки, ПІБ власника картки.

- Іншим способом, який буде зручний для обох сторін.

9. Для повернення грошей юридичним особам або ФОП необхідно надати листа про повернення коштів. При цьому кошти будуть повернуті на розрахунковий рахунок, з якого була здійснена оплата за послуги.

10. Повернення оплати провадиться протягом 30 днів з моменту подання заявки.

11. У разі скасування послуги з ініціативи Виконавця грошові кошти можуть бути повернені Клієнту одним ним зазначеним вище способом, при цьому Виконавець має право запропонувати Клієнту замінити скасовану послугу на аналогічну.

Made on
Tilda