Попри все творимо майбутнє
Всі програми центру, які починаються в березні у вільному доступі
Дорогі та Шановні наші фахівці!
У найважчі та історично переломні для України часи наша команда разом з експертами вирішила продовжувати неуклінно працювати, щоб і сьогодні, і завтра, і після нашої перемоги забезпечувати Вас необхідними знаннями та навичками, бо нам з Вами ще потрібно разом відбудовувати та розвивати нашу неперевершену країну!
Визначайте вартість самі, виходячи з власних можливостей та ситуації!
Ми розуміємо, що у багатьох з Вас зараз немає стабільної фінансової підтримки, тому ми не стали взагалі визначати вартість усіх наших найближчих програм та заходів.
Визначайте вартість самі, виходячи з власних можливостей та ситуації!

Навіть, якщо у Вас немає коштів, приймайте участь безкоштовно, ми все зрозуміємо!
Найближчі заходи та програми
Оберіть те, що Вам цікаво та корисно!
Комплекс
ACCA DipIFR (рус).
 • 17.03.2022 - 29.05.2022
 • 18 занять онлайн
 • отримання всіх записів та матеріалів
 • онлайн-підтримка адміністраторів навчання та лектора
Внутрішній аудит та система СВК (IAPBE)
 • 24.03.2022 - 05.04.2022
 • 4 заняття онлайн
 • 10 занять у записі
 • отримання всіх записів та матеріалі
 • онлайн-підтримка адміністраторів навчання та лектора
Фінансовий аналіз на практиці та оцінка ефективності бізнесу
 • 28.03.2022 - 04.04.2022
 • 3 заняття онлайн
 • 3 заняття у записі
 • отримання всіх записів та матеріалі
 • онлайн-підтримка адміністраторів навчання та лектора
IFRS 9
"Financial instruments": Recognition and measurement
 • 31.03.2022
 • 1 вебінар онлайн англійською мовою
 • отримання запису та матеріалів
Ще раз наголошуємо, що приймати участь Ви можете безкоштовно.
Проте якщо Ви маєте змогу зараз сплатити будь-яку суму, то треба лише натиснути на кнопку "Сплатити участь".
Кошти, отримані від тих з Вас, хто має будь-яку фінансову можливість будуть спрямовані на підтримку ресурсів та навчального процесу компанії.
Наша команда буде рада бачити кожного з Вас та Ваших колег на освітніх заходах, практикумах та програмах підвищення кваліфікації Міжнародного центру ALTERRA!
Тримаємо освітній фронт також, щоб черговий раз довести собі і всьому світу наш незламний український характер, інтелект та наполегливість!

Бережіть себе та своїх близьких!Мирного неба! Слава Україні!
Раніше ми провели Вебінар, спрямований на психологічну підтримку всього населення України – від підлітка до дорослого українця!
Що робити простим людям, які зіткнулися з безумством та надвисокою нервовою напругою
Увага! Вебінар проходив російською мовою задля того, щоб охопити та допомогти максимальній кількості клієнтів та їх близьким.
Гарантія повернення грошових коштів
Замовник має право відмовитися від надання послуг після участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше онлайн занять, та повернути повністю оплачену ним суму за участь у циклі вебінарів на вибрані теми у разі, якщо цей формат (онлайн) не був ним сприйнятий. Для цього протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару Замовник має надіслати письмову заяву з аргументованою відмовою на електронну пошту office@alterrafin.com.

Умови повернення грошей:

1. Повернення грошей здійснюється лише за послуги з проведення онлайн вебінарів. Повернення коштів інші послуги, зокрема за записи занять, не проводяться.

2. Повернення грошей здійснюється лише за умови онлайн участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше занять і у разі, якщо онлайн формат участі не був сприйнятий Замовником.

3. Запросити повернення грошей можна лише протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару.

4. Повернення коштів провадиться за вирахуванням комісії платіжних систем.

5. При платежах карткою VISA та MasterCard гроші повертаються на ту саму картку, з якою було здійснено платіж. Після того, як Виконавець повертає платіж, гроші з'являються на карті протягом 3-х банківських днів. Зверніть увагу, що цей платіж не з'являється у виписках по карті, а просто збільшується сума на карті. Такий тип повернення доступний лише протягом 30 днів після оплати.

6. Якщо оплата була через webmonеy з деякого гаманця, то повернення проводиться на цей же гаманець.

7. Гроші повертаються за тими самими реквізитами, з яких було здійснено оплату послуг.

8. У разі, якщо оплата була зроблена фізичною особою через відділення банку, то гроші можуть бути повернені одним з наступних способів:

- На дебетову карту будь-якого банку України. При цьому Замовник повинен надати всі реквізити для надсилання грошей на свою картку, а саме: найменування одержувача, IBAN, призначення платежу, номер картки, ПІБ власника картки.

- Іншим способом, який буде зручний для обох сторін.

9. Для повернення грошей юридичним особам або ФОП необхідно надати листа про повернення коштів. При цьому кошти будуть повернуті на розрахунковий рахунок, з якого була здійснена оплата за послуги.

10. Повернення оплати провадиться протягом 30 днів з моменту подання заявки.

11. У разі скасування послуги з ініціативи Виконавця грошові кошти можуть бути повернені Клієнту одним ним зазначеним вище способом, при цьому Виконавець має право запропонувати Клієнту замінити скасовану послугу на аналогічну.

Made on
Tilda