Професійна адаптація фахівців обліку, аудиту та управління до ключових змін у 2022 році


Серія онлайн-зустрічей з найгостріших питань на експертній фаховій конференції

СТАРТ КОНФЕРЕНЦІЇ: 14 ЛИПНЯ 2022

8 СПІКЕРІВ-ЕКСПЕРТІВ У СВОЇЙ СФЕРІ

9 АКТУАЛЬНИХ ПРАКТИЧНИХ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧЕЙ
РОЗКЛАД КОНФЕРЕНЦІЇ
Національна практика
Міжнародна практика
ЩО ОТРИМАЮТЬ УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ
Онлайн-участь з можливістю ставити запитання
Завантаження презентацій з усією інформацією на тему
Записи вебінарів
(посилання на скачування)
Чек-листи та готові форми/шаблони для роботи

СЕРТИФІКАТ


КІЛЬКІСТЬ АКАДЕМІЧНИХ ГОДИН ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВИБРАНОГО ПАКЕТУ УЧАСТІ
ВАРІАНТИ УЧАСТІ
⬥⬥⬥
960 грн
участь у повній конференції (9 тем)
⬥⬥
180 грн
участь в 1 темі на вибір
Придбавши цей захід Ви не тільки розвиваєте себе і вкладаєте гроші та час у своє майбутнє, а й допомагаєте ЗСУ, чим пришвидшуєте нашу загальну перемогу.
УВАГА!
подарунок при оплаті конференції
Команда експертів фінансового, податкового обліку та аудиту, а також юристи-практики, з якими давно працює наш центр, знають, яким чином необхідно вибудовувати роботу у складні періоди та під час воєнного стану і залюбки готові поділитися безцінними рекомендаціями, напрацюваннями та своїм досвідом для швидкої адаптації до нових періодів 2022.
Реєстрація на участь у конференції
Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами.
Оберіть варіант участі
Гарантії повернення грошових коштів
Замовник має право відмовитися від надання послуг після участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше онлайн занять, та повернути повністю оплачену ним суму за участь у циклі вебінарів на вибрані теми у разі, якщо цей формат (онлайн) не був ним сприйнятий. Для цього протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару Замовник має надіслати письмову заяву з аргументованою відмовою на електронну пошту office@alterrafin.com.

Умови повернення грошей:

1. Повернення грошей здійснюється лише за послуги з проведення онлайн вебінарів. Повернення коштів інші послуги, зокрема за записи занять, не проводяться.

2. Повернення грошей здійснюється лише за умови онлайн участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше занять і у разі, якщо онлайн формат участі не був сприйнятий Замовником.

3. Запросити повернення грошей можна лише протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару.

4. Повернення коштів провадиться за вирахуванням комісії платіжних систем.

5. При платежах карткою VISA та MasterCard гроші повертаються на ту саму картку, з якою було здійснено платіж. Після того, як Виконавець повертає платіж, гроші з'являються на карті протягом 3-х банківських днів. Зверніть увагу, що цей платіж не з'являється у виписках по карті, а просто збільшується сума на карті. Такий тип повернення доступний лише протягом 30 днів після оплати.

6. Якщо оплата була через webmonеy з деякого гаманця, то повернення проводиться на цей же гаманець.

7. Гроші повертаються за тими самими реквізитами, з яких було здійснено оплату послуг.

8. У разі, якщо оплата була зроблена фізичною особою через відділення банку, то гроші можуть бути повернені одним з наступних способів:

- На дебетову карту будь-якого банку України. При цьому Замовник повинен надати всі реквізити для надсилання грошей на свою картку, а саме: найменування одержувача, IBAN, призначення платежу, номер картки, ПІБ власника картки.

- Іншим способом, який буде зручний для обох сторін.

9. Для повернення грошей юридичним особам або ФОП необхідно надати листа про повернення коштів. При цьому кошти будуть повернуті на розрахунковий рахунок, з якого була здійснена оплата за послуги.

10. Повернення оплати провадиться протягом 30 днів з моменту подання заявки.

11. У разі скасування послуги з ініціативи Виконавця грошові кошти можуть бути повернені Клієнту одним ним зазначеним вище способом, при цьому Виконавець має право запропонувати Клієнту замінити скасовану послугу на аналогічну.

Made on
Tilda