Літо професійних можливостей 2022
Нещодавно всі ми думали, що літо завжди має асоціюватися в основному з відпочинком, якимось розслабленням, тайм-аутом і релаксом, але останні події у світі «протверезили» багатьох і жорстко «закликали» всіх розсудливих фахівців шукати підмогу для своєї професії або отримувати більш поглиблені та унікальні знання!
«Літо професійних можливостей 2022» - це не просто назва акції, а реальний ваш шанс на успіх при будь-яких катаклізмах та форс-мажорах!
Наш центр продовжує активно працювати для вас та разом з вами. Ми ніколи не розслаблялися і постійно розвивали свою лінійку програм за брендовими та затребуваними професіями бізнесу, які цього літа з радістю та нашою великою гордістю представлені з вигодою для вас!
БАГАТОРІВНЕВИЙ РЕЄСТР БІЗНЕС-КВАЛІФІКАЦІЙ
Експертна оцінка провідних брендових кваліфікацій для бізнесу у нових реаліях: CIMA, ACCA, IAPBE тощо
Умови дії знижок на придбання підготовки за програмами підвищення кваліфікації: IAPBE, АССА, CIMA
48%
Червень:
з 13.06.2022 по 01.07.2022 включно
БОНУС: онлайн-участь в експертній онлайн-конференції:
«Професійна адаптація до трендів 2022»
36%
Липня:
з 04.07.2022 по 22.07.2022
включно
24%
Липень-серпень:
з 25.07.2022 по 05.08.2022 включно
Професійний ексклюзив нашого Центру!
За всіма іспитами бренда IAPBE надаються гаранті:
Якщо слухач відвідав не менше 80% усіх онлайн-занять, тоді діють такі умови для складання іспиту:
1. При наборі слухачем менше 40 балів (при прохідному балі 55), йому можливе повернення вартості екзаменаційного внеску або надано ще одну безкоштовну спробу складання іспиту (тільки наступної за графіком сесії).
2. Якщо слухач набирає від 40 до 54 балів (при прохідному балі 55), він має можливість ще однієї безкоштовної спроби складання іспиту в наступну за графіком сесію.
! Крім якісних гарантій складання іспитів наші фахівці тепер ще й отримують можливість 2-х спроб оцінки своїх знань за ціною одного екзаменаційного внеску сертифікаційних програм IAPBE!
ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ДОПОМОГУ У ПІДБОРІ НЕОБХІДНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ
Бренд сертифікації:
Гарантія повернення грошових коштів
Замовник має право відмовитися від надання послуг після участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше онлайн занять, та повернути повністю оплачену ним суму за участь у циклі вебінарів на вибрані теми у разі, якщо цей формат (онлайн) не був ним сприйнятий. Для цього протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару Замовник має надіслати письмову заяву з аргументованою відмовою на електронну пошту office@alterrafin.com.

Умови повернення грошей:

1. Повернення грошей здійснюється лише за послуги з проведення онлайн вебінарів. Повернення коштів інші послуги, зокрема за записи занять, не проводяться.

2. Повернення грошей здійснюється лише за умови онлайн участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше занять і у разі, якщо онлайн формат участі не був сприйнятий Замовником.

3. Запросити повернення грошей можна лише протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару.

4. Повернення коштів провадиться за вирахуванням комісії платіжних систем.

5. При платежах карткою VISA та MasterCard гроші повертаються на ту саму картку, з якою було здійснено платіж. Після того, як Виконавець повертає платіж, гроші з'являються на карті протягом 3-х банківських днів. Зверніть увагу, що цей платіж не з'являється у виписках по карті, а просто збільшується сума на карті. Такий тип повернення доступний лише протягом 30 днів після оплати.

6. Якщо оплата була через webmonеy з деякого гаманця, то повернення проводиться на цей же гаманець.

7. Гроші повертаються за тими самими реквізитами, з яких було здійснено оплату послуг.

8. У разі, якщо оплата була зроблена фізичною особою через відділення банку, то гроші можуть бути повернені одним з наступних способів:

- На дебетову карту будь-якого банку України. При цьому Замовник повинен надати всі реквізити для надсилання грошей на свою картку, а саме: найменування одержувача, IBAN, призначення платежу, номер картки, ПІБ власника картки.

- Іншим способом, який буде зручний для обох сторін.

9. Для повернення грошей юридичним особам або ФОП необхідно надати листа про повернення коштів. При цьому кошти будуть повернуті на розрахунковий рахунок, з якого була здійснена оплата за послуги.

10. Повернення оплати провадиться протягом 30 днів з моменту подання заявки.

11. У разі скасування послуги з ініціативи Виконавця грошові кошти можуть бути повернені Клієнту одним ним зазначеним вище способом, при цьому Виконавець має право запропонувати Клієнту замінити скасовану послугу на аналогічну.

Made on
Tilda