Літо професійних можливостей 2022
Нещодавно всі ми думали, що літо завжди має асоціюватися в основному з відпочинком, якимось розслабленням, тайм-аутом і релаксом, але останні події у світі «протверезили» багатьох і жорстко «закликали» всіх розсудливих фахівців шукати підмогу для своєї професії або отримувати більш поглиблені та унікальні знання!
«Літо професійних можливостей 2022» - це не просто назва акції, а реальний ваш шанс на успіх при будь-яких катаклізмах та форс-мажорах!
Наш центр продовжує активно працювати для вас та разом з вами. Ми ніколи не розслаблялися і постійно розвивали свою лінійку програм за брендовими та затребуваними професіями бізнесу, які цього літа з радістю та нашою великою гордістю представлені з вигодою для вас!
БАГАТОРІВНЕВИЙ РЕЄСТР БІЗНЕС-КВАЛІФІКАЦІЙ
Експертна оцінка провідних брендових кваліфікацій для бізнесу у нових реаліях: CIMA, ACCA, IAPBE тощо
Умови дії знижок на придбання підготовки за програмами підвищення кваліфікації: IAPBE, АССА, CIMA
48%
Червень:
з 13.06.2022 по 01.07.2022 включно
БОНУС: онлайн-участь в експертній онлайн-конференції:
«Професійна адаптація до трендів 2022»
36%
Липня:
з 04.07.2022 по 22.07.2022
включно
24%
Липень-серпень:
з 25.07.2022 по 05.08.2022 включно
Професійний ексклюзив нашого Центру!
За всіма іспитами бренда IAPBE надаються гаранті:
Якщо слухач відвідав не менше 80% усіх онлайн-занять, тоді діють такі умови для складання іспиту:
1. При наборі слухачем менше 40 балів (при прохідному балі 55), йому можливе повернення вартості екзаменаційного внеску або надано ще одну безкоштовну спробу складання іспиту (тільки наступної за графіком сесії).
2. Якщо слухач набирає від 40 до 54 балів (при прохідному балі 55), він має можливість ще однієї безкоштовної спроби складання іспиту в наступну за графіком сесію.
! Крім якісних гарантій складання іспитів наші фахівці тепер ще й отримують можливість 2-х спроб оцінки своїх знань за ціною одного екзаменаційного внеску сертифікаційних програм IAPBE!
ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ДОПОМОГУ У ПІДБОРІ НЕОБХІДНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ
Made on
Tilda