Перемагаємо разом з ЗСУ та Фондом Сергія Притули
Загальнонаціональний жест.
«Українці довели всьому світові,що стати захисником може кожен. Не обов'язково зі зброєю, але точно з любов'ю до Батьківщини, яка дала нам життя, свободу вибору і можливість бути вільними». в.о. голови СБУ Василь Малюк
Вся Україна та наш міжнародний центр вже давно підключилися до підтримки ЗСУ та наших громадян, яка неодмінно наблизить нашу майбутню перемогу!

І саме ці дні – особливо символічні, коли вся Україна відсвяткувала День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника та захисниць України та День козацтва!
ALTERRA з великою повагою та любов'ю до українців, і до знань з радістю приєднується до цієї акції, додаючи до неї не лише фінансову та моральну користь, а й інтелектуальний зміст для всіх слухачів!

Це буде найкорисніша і найприємніша витрата коштів, тим більше з абсолютною стовідсотковою для вас вигодою і від нашого центру!
Простий алгоритм:
 • 1
  Зроби свій донат на будь-яку суму від 10 гривень на необхідні Україні системи протидії дронам, які збережуть життя сотням тисяч українців, наших спеціалістів;
 • 2
  Покажи адміністрації нашого навчального центру фото підтвердження свого внеску до нашої обов'язкової перемоги, відправивши його на пошту admin@alterrafin.com
 • 3
  Отримай доступ до навчання на онлайн-практикум «Відповідальні теж втомлюються. Колегам, які працюють на межі, а роботи не меншає» (детальніше нижче)
  24 жовтня 2022
  13.00-15.00
  та рекомендації, як складати резюме, як вести себе на співбесіді, як показати результати своєї роботи і довести свою корисність
«Відповідальні теж втомлюються. Колегам, які працюють на межі, а роботи не меншає»
24 жовтня 2022
13.00-15.00

Ти ж бухгалтер (фінменеджер, фіндир потрібне підкреслити), ти маєш працювати як годинник і без помилок, але ти ... втомилась (втомився)
І задач все більше, а "хвіст" недоробленого росте і росте. Ще вчора все було під контролем, а сьогодні податки пішли не на ті реквізити, ціни розраховані невірно і внебюджетні витрати пройшли непоміченими. Так буває і так є, коли роботи більше, ніж її можна встигати якісно виконувати.
Як розібратись, що відбувається і де причина: в мені, в задачах, в кількості задач?
З чого складається типовий робочий день і наскільки це ефективно?
Давайте розбиратися разом перш, ніж ви остаточно на себе повішаєте ярлик невдахи або навпаки вирішите, що мене це не обходить, проблема "десь там"
Ваш типовий функціонал, який у вас прописаний, і ваша фактична робота щодня - вони про одне і те саме, чи ні?
Я зрозуміти куди іде основний час? Які резерви оптимізації і підвищення вашої власної ефективності?
Про це і не тільки на нашому нестандартному вебінарі. Приходьте, буде гарантовано корисно!

Перемагай та навчайся – навчайся та перемагай!

Під час практикуму підсумуємо результати та рівень вашої активності! Також, на вас чекають бонуси та подарунки від нашого центру!))
СТАТИ УЧАСНИКОМ
НЕ ЗАБУДЬТЕ ВІДПРАВИТИ КВИТАНЦІЮ ПРО ВАШ ДОНАТ НА ADMIN@ALTERRAFIN.COM
ПРО НАС ТА КОНТАКТИ
ALTERRA - міжнародний освітній, екзаменаційний та методологічний центр, який спеціалізується на підготовці та підвищенні бізнес-кваліфікації за національними та міжнародними програмами, проведенні онлайн-іспитів, видачі дипломів і сертифікатів та розробці авторських проектів для розвитку фахівців у сфері бухгалтерії, фінансів, аудиту та управління.
- 10 років на ринку професійного онлайн-навчання
- 18 000 студентів міжнародних програм
- 7 500 міжнародних іспитів
- 112 лекторів міжнародного рівня

Made on
Tilda