Купуйте програми зі знижками та/або отримуйте подарунки!
Всі березневі акції
1
  • "Професійний міжнародний бухгалтер"
  • "Експерт з оподаткування"
  • "Професійний податковий радник"
При придбанні програм у березні - отримуйте знижку 35%!
2
При оплаті програми "Директор з управління бізнесом (IAPBE)" Ви отримуєте знижку -15%! Програма складається із 4-х програм-модулів та програми-факультативу. Кожен модуль складає самостійну програму, за якою можна пройти навчання, скласти іспит та отримати британський диплом.
3
При оплаті програми "Project management (IAPBE)" Ви отримуєте знижку -35%!
4
При оплаті програми "Внутрішній аудит і система СВК (сертифікація IAPBE)" Ви отримуєте програму "Фінансовий аналітик" у подарунок!
5
Вартість програми "Управління персоналом для керівників (Strategic People Management)" всього лише 1400 грн. замість 3800 грн.!
6
При придбанні навчання (записи та матеріали) за програмою "Професійна система управління бухгалтерським бізнесом (професійний аутсорсинг)" отримуйте знижку 40 % та встигніть придбати програму всього за 3240 грн.
7
При придбанні проєкту "IFRS-Light: МСФЗ на зрозумілих прикладах з «життя» компаній різних країн, які застосовують Міжнародні стандарти фінансової звітності" в період з 06.03.2023 по 12.03.2023, отримуйте знижку 50%!
8
При придбанні таких програм як:
Project management (IAPBE) Директор з управління бізнесом (IAPBE) Внутрішній аудит і система СВК (IAPBE) Професійний податковий радник (IAPBE) Експерт з оподаткування (IAPBE) Ви отримуєте в подарунок один з проєктів на вибір: "IFRS-Light: МСФЗ (IFRS)", "Ключі управління. Ефективна фінансова служба бізнесу або Управління ефективністю фінансової служби" або "Бухчаси-онлайн".

Зареєструватися на навчання та прийняти участь в акції
ALTERRA - міжнародний освітній, екзаменаційний та методологічний центр, що спеціалізується на підготовці та підвищенні бізнес-кваліфікації за національними та міжнародними програмами, проведенні онлайн-іспитів, видачі дипломів та сертифікатів та розробці авторських проектів для розвитку фахівців у сфері бухгалтерії, фінансів, аудиту та управління.
- 10 років на ринку професійного онлайн-навчання
- Близько 18 000 студентів міжнародних програм
- Близько 800 000 учасників онлайн-практикумів
- Близько 7 500 міжнародних іспитів
- Близько 100 лекторів міжнародного рівня

Наш сайт: https://alterrafin.com/
E-mail: sales@alterrafin.com
Телефон: +380673002766

Бажаю прийняти участь в акції №:
Made on
Tilda