Professional Accounting
Outsourcer


СЕРТИФИКАЦИЯ В СФЕРЕ
БУХГАЛТЕРСКОГО АУТСОРСИНГA


ЗАЯВІТЬ ПРО СЕБЕ ОФІЦІЙНО!
Бухгалтерський аутсорсинг – сфера, яка на сьогоднішній день набирає колосальні обороти у всьому світі і, відповідно, потребує постійного розвитку знань, компетенцій, навичок даного напрямку, а також удосконалення стандартів аутсорсингу.
Завдяки новій у країнах СНД та Європі міжнародній сертифікації аутсорсерів бухгалтерського обліку від IAPBE (Міжнародного альянсу професійної бізнес-еліти) тепер у компаній стане більше довіри до цього виду послуг, а у самих аутсорсерів з'явиться більше роботи та маса платоспроможних клієнтів.
Вітання
почесного президента IAPBE Малкольма Троттера
ПРОГРАМА ВИСОКОГО РІВНЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО БІЗНЕСУ
Професійна система управління бухгалтерським бізнесом
Міжнародний альянс професійної бізнес-еліти
IAPBE

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ:
 • авторська та, водночас, відповідна міжнародним вимогам методика навчання, яка допомагає досягати високих результатів, як новачкам, так і вже досвідченим аутсорсерам, виводить на новий рівень мислення, бізнесу та доходу
 • єдина на сьогоднішній день програма у сфері бізнес-навчання, офіційно акредитована британською асоціацією IAPBE, що дозволило нам першими у світі розробити та впровадити на практиці професійний стандарт бухгалтерського аутсорсингу
 • навчання з побудови ефективної бізнес-системи
 • унікальний симбіоз управлінських та професійних компетенцій для запуску та масштабування бізнесу в ніші бухгалтерського аутсорсингу
 • після завершення програми «Професійна система бухгалтерського аутсорсингу» Ви зможете скласти іспит та отримати міжнародний диплом із присвоєнням кваліфікації Professional Accounting Outsourcer
Програма за модулями
 • 1. Як розпочати: основи бухгалтерського бізнесу.
  Модуль 1. Тематична зустріч 1.
  Як розпочати: основи бухгалтерського бізнесу. Хто я, як власник бізнесу? Що я будую і навіщо, якого результату я хочу досягти? Роль власника бізнесу. Що насправді потрібне для початку бізнесу? Побудова базової економічної моделі та складання бюджету компанії.
  Модуль 1. Інтерактивна зустріч.
  Перевірка домашнього завдання щодо побудови економічної моделі. Відповіді на питання щодо старту бізнесу та специфіки, з якою зіткнувся кожен слухач.
 • 2. Продукт бухгалтерської служби та її ціна
  Модуль 2. Тематична зустріч 1.
  Продукт бухгалтерської служби та її ціна. Що ми продаємо насправді? Як сформувати вартість послуги і не помилитися? Гнучкість у ціноутворенні – ключовий фактор успішних переговорів. Чому фіксовані тарифні пакети можуть зіграти з вами злий жарт? Звужуємо нішу. Як сформувати власну клієнтуру, яка ніколи від вас не втече.
  Модуль 2. Інтерактивна зустріч.
  Перевірка домашнього завдання на опис продуктів компанії та розрахунку вартості послуг. Відповіді на питання для визначення оптимальної ніші та приклади ціноутворення.
 • 3. Як залучити клієнта до обслуговування?
  Модуль 3. Тематична зустріч 1.
  Як залучити клієнта до обслуговування? Способи пошуку клієнта та як не викинути гроші на вітер. Маркетинг бухгалтерської компанії. Канали продажу та його роль. Як розрахувати бюджет на залучення клієнтів? Чи потрібно відразу брати менеджера з продажу? Яка реклама відштовхує
  Модуль 3. Інтерактивна зустріч 1.
  Перевірка домашнього завдання складання рекламних текстів, листів для розсилки клієнтам. Розбір кейсів, відповіді на запитання.
 • 4. Основи переговорів.
  Модуль 4. Тематична зустріч 1.
  Основи переговорів. Чи можна досягти укладання контракту у 100% випадків? Як відповідати на заперечення «дорого» та переконувати потенційного клієнта підписати договір? Бриф та підготовка попередньої комерційної пропозиції.
  Модуль 4. Інтерактивна зустріч 1.
  Перевірка домашнього завдання на складання прикладів заповнених брифів та готових комерційних пропозицій. Відповіді на запитання.
 • 5. Укладання договору та перехід до обслуговування клієнта
  Модуль 5. Тематична зустріч 1.
  Укладання договору та перехід до обслуговування клієнта. Як захистити свої інтереси, якщо ви спрацювали з несумлінним клієнтом? Рекомендації щодо окремих домовленостей, розподіл обов'язків між персоналом клієнта та вашої компанії, цінові застереження. Основні вимоги під час переходу клієнта обслуговування. Дисклеймер (відмова від відповідальності).
  Модуль 5. Інтерактивна зустріч 1.
  Перевірка домашнього завдання зі складання договору. Відповіді на питання, рекомендації щодо побудови роботи зі складними клієнтами.
 • 6. Робота з клієнтом, зміни у роботі
  Модуль 6. Тематична зустріч 1.
  Робота з клієнтом, зміни у роботі. Стандарти обслуговування. Протоколювання спірних ситуацій та фіксування порушень. Що робити, якщо було допущено помилку, яка призвела до штрафу? Чи можливо організувати роботу без помилок або зняти відповідальність за їх наслідки? Підвищення оплати клієнту, переговори зростання вартості. Розірвання контракту. Як не закрити бізнес через претензії клієнтів?
  Модуль 6. Інтерактивна зустріч 1.
  Відповіді питання, розбір кейсів. Приклади листів повідомлення негативних новин.
 • 7. Співробітники бухгалтерської компанії
  Модуль 7. Тематична зустріч 1.
  Співробітники бухгалтерської компанії. Формат співробітництва: штатні працівники чи робота за контрактом? Як визначити, який формат співпраці із працівниками буде оптимальним? Співбесіда працівника. На які ключові моменти слід звернути увагу? Чи варто брати висококваліфікованого працівника, або середнього рівня підготовки? Тестовий день як фінальна співбесіда.
  Модуль 7. Інтерактивна зустріч 1.
  Відповіді на питання про роботу з персоналом, про співбесіду та перевірку кваліфікації. Кейси та рекомендації.
 • 8. Технічна організація обслуговування клієнтів
  Модуль 8. Тематична зустріч 1.
  Технічна організація обслуговування клієнтів: сервери, корпоративна пошта, архіви облікових баз та документації, інші питання безпеки бізнесу. Запобіжні заходи при витоку інформації, видалення даних. Сценарії передачі та відключення доступу працівникам у проектах.
  Модуль 8. Інтерактивна зустріч 1.
  Відповіді на питання про роботу з персоналом, про співбесіду та перевірку кваліфікації. Кейси та рекомендації.
 • 9. Мотивація працівників
  Модуль 9. Тематична зустріч 1.
  Мотивація працівників: яка перспектива у вашій компанії? Матеріальне стимулювання, як розрахувати фонд преміювання. Інші методи мотивації: соціальний пакет, підвищення кваліфікації, кар'єрне зростання. Покарання за помилки і як не можна чинити з працівниками? Конкуренція та конфлікти в колективі. Робота з людьми.
  Модуль 9. Інтерактивна зустріч 1.
  Відповіді на питання про роботу з персоналом, про мотивацію та професійне зростання. Кейси та рекомендації.
 • 10. Операційне управління бухгалтерською компанією
  Модуль 10. Тематична зустріч 1.
  Операційне управління бухгалтерською компанією. Як звільнити себе з посади головного бухгалтера і перестати обслуговувати клієнтів? Завдання та функції керівника та власника бізнесу. Трансформація без втрати контролю. У яких випадках ви самі гальмуватимете зростання бізнесу?
  Модуль 10. Інтерактивна зустріч.
  Відповіді на питання щодо функцій керівника, про проблеми їх виконання. Рекомендації щодо зростання ефективності. Кейси та рекомендації.
 • 11. Фінансові показники бізнесу та контроль доходів та витрат
  Модуль 11. Тематична зустріч 1.
  Фінансові показники бізнесу та контроль доходів та витрат. Внутрішній облік та аналіз виконання фінансових показників. Чи не чим ви заробляєте і де втрачаєте? Які проекти прибуткові та які збиткові та чому? Виплата дивідендів чи вкладення прибутку на бізнес? Як побудувати план розвитку бізнесу та виконати його?
  Модуль 11. Інтерактивна зустріч.
  Розбір фінансових показників з прикладу бізнесу студентів. Рекомендації щодо розбудови збиткових проектів. Відповіді на запитання.
 • 12. Підсумкова тематична зустріч. Узагальнення матеріалів курсу
  Модуль 12. Тематична зустріч 1.
  Підсумкова тематична зустріч. Узагальнення матеріалів курсу. Чому бізнес – це творчість? Чому іноді власники бухгалтерського бізнесу закривають компанію? Репутація та довгострокові перспективи. Як здійснити свою мрію?
  Модуль 12. Інтерактивна зустріч.
  Захист підсумкових робіт.
КУРАТОР-ЕКСПЕРТ ПРОГРАМИ
Олександра Томашевська
Спікер вебінару
 • Податковий консультант
 • Юрист
 • Власник та керівник бухгалтерської служби з 15-річним досвідом управління бухгалтерським бізнесом.
ЗРАЗОК ДИПЛОМУ ВІД АЛЬЯНСА ПРОФЕСІЙНОЇ БІЗНЕС-ЕЛІТИ IAPBE
ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ ПОПЕРЕДНЬОГО ПОТОКУ
 • Олена Керер
  директор ТОВ "Бухгалтер Профі"
  Під час навчання зробила те, що ніколи не вистачає часу - систематизувала рутинні знання, отримані за довгі роки роботи.
  Програма дає матеріал для переосмислення, а також корисні документи та напрацювання.
 • Діана Алімбаєва
  директор ТОВ "Personal Adviser"
  Дуже задоволена навчанням, вперше не відстаю від групи та присутній на всіх вебінарах. Постійно повертаюся та переглядаю записи занять. Тепер залишилося лише впровадити усі отримані знання у бізнес. Все по поличках розклалося, цікавий курс та дуже багато корисного, адаптованого під бухгалтерію.
 • Айгерім Турдалієва
  Чудовий курс! Він перевершив мої очікування! Дуже сподобалася різноманітність форматів подачі матеріалу. Від цього не втомлюєшся та цікавіше вчиться. Висловлюю велику подяку лектору, а також усім, хто брав участь у розробці цього курсу! Велике спасибі за Вашу працю та бажаю Вам успіхів та процвітання!🌺🌺🌺🌺🌺
Заповніть форму та станьте учасником програми
"Професійна система управління бухгалтерським бізнесом"
Made on
Tilda