Міжнародна британська сертифікація IAPBE
(підготовка з 6 on-line модулів і лише 1 загальний іспит)
ПРОФЕСІЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ БУХГАЛТЕР
У НОВИХ УМОВАХ БІЗНЕСУ
З урахуванням розвитку економіки та вимог міжнародного бізнес-спільноти на зміну колишнім сертифікаціям приходять більш актуальні та затребувані програми підвищення кваліфікації!

Сучасна програма, розроблена спільно з провідними методологами Великобританії та України, яка допоможе просунутися в кар'єрі, отримати нові знання, закріпити вже наявні навички та отримати УНІКАЛЬНІ сертифікати, які дозволять Вам позиціонувати себе як справжнього професіонала своєї справи на національному та міжнародному рівнях!
Модулі програми:
Податковий облік,
Бухгалтерський облік,
Фінансовий облік,
Виробничий облік,
МСФЗ (базовий рівень),
Кодекс професійної етики

Кількість занять: 35
Кількість академ. годин: 120
Навчання з очевидною перевагою:
  • час спеціалістів використовується виключно на підготовку, без відриву від роботи, без проїзду та додаткових витрат;
  • для підвищення кваліфікації потрібен лише комп'ютер з доступом до інтернету, без спеціального обладнання;
  • навчання та іспити проходять в онлайн-форматі;
  • у вартість навчання включено: онлайн-участь, записи всіх занять (доступ до яких не обмежений у часі), методичний матеріал, безкоштовний пробний іспит, підтримка лекторів та адміністраторів протягом усього навчання.
Чому саме
"Професійний міжнародний бухгалтер"?
Засвоївши програму, Ви зможете:
впевнено вести бухгалтерський облік малого та середнього бізнесу, спираючись на Кодекс професійної етики
розуміти концепцію Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ)
проводити аналіз фінансової діяльності підприємства на основі управлінської майстерності
знати та застосовувати законодавчу базу в бухгалтерській професії
працювати бухгалтером за кордоном за наявності додаткових навичок
вільно орієнтуватися у системі оподаткування
Для практикуючих фахівців у галузі бухгалтерії, фінансів тощо:
- бухгалтери, які працюють на одній якійсь операції (з/п, Запаси тощо) та хотіли б розширити свої знання;
та (або)
- бухгалтери, яким не вистачає знань у галузі фінансової звітності, фінансової математики, податкового обліку;
та (або)
- бухгалтери, які мають високий рівень знань, практику у сфері обліку, але бажають ще й підтвердити її міжнародним престижним документом.

Для фахівців суміжних професій (кошторисники, економісти, касири, плановики тощо)
Кому з нас не хочеться твердої впевненості в тому, що такі речі, як скорочення штату або оптимізація робочих місць не торкнеться саме тебе? Отримавши за 2,5 місяці ємні знання за схожою тематикою разом із сертифікатом за найпопулярнішою професією – можна працювати спокійно!
Для студентів, які бажають отримати знання, глобальний досвід та міжнародний сертифікат.
Важливо відзначити, що ця програма дозволяє студентам отримати сертифікат від Міжнародної Асоціації професійних бухгалтерів Великобританії відразу після закінчення підготовки – після успішного складання онлайн-іспиту! (у той час, як здобуття більшості подібних сертифікатів вимагає вже наявності вищої освіти та досвіду роботи від 2-х років і більше. Говорячи простою мовою, кожен студент при бажанні та прагненні розвиватися та підвищувати свою конкурентоспроможність на ринку праці отримує документ, з яким можна вільно починати працювати.

Для фахівців, які бажають змінити професію
За 2,5 місяці Ви зможете освоїти нову професію та отримати значний сертифікат. Можливо Ви запитаєте, чому 2,5 місяці, чи не більше? Все просто, в умовах величезної конкуренції на ринку праці, де кожен повинен бути «універсальним» фахівцем вже просто немає часу на тривале навчання, в рамках якого Вам дають дуже багато теорії, яка на практиці може ніколи і не знадобитися. Ця програма була створена методологами – практиками з урахуванням усіх нововведень, змін, тонкощів роботи з тією чи іншою звітністю тощо. Отримані знання та інструменти є універсальними і можуть застосовуватися в компаніях, що належать різним галузям економіки.

Для власників бізнесу
Будь-яка «своя» справа потребує обліку (фінансового, податкового, управлінського), планування тощо. У кваліфікації кандидати мають можливість отримати знання про принципи бухгалтерського обліку, правила складання фінансової та податкової звітності, а також отримати навички роботи з автоматизованою системою обліку. Якщо Ви організували свою справу, у Вас є штат співробітників (або може поки що тільки плануєте набирати людей) дуже важливо розуміти, розбиратися хоча б в основах бухгалтерського обліку, щоб Ви завжди могли проконтролювати, перевірити чи просто говорити однією мовою зі своїм бухгалтером, або ж самостійно вести звітність.

Для кадрових фахівців цей курс може бути знахідкою!
Як відомо, кадри вирішують все… а якщо ці кадри добре навчені і мають конкурентну перевагу на ринку сертифікацій, то багато говорити тут не доведеться. Кадрові перестановки, що потребують додаткових знань – ЛЕГКО! Тепер у Вас є дана програма, яка за короткий термін вирішить це питання!
Для спеціалістів "на вагу золота"
Якщо на підприємстві є великий штат бухгалтерів, де кожен виконує свій обсяг роботи, веде лише окрему лінію будь-якої звітності і на виході ми маємо результат роботи десятків фахівців.
Усі ми люди зі своїми турботами (особистими, сімейними), хвороби відвідують усіх тощо. Дуже часто виникає проблема, поки що окремого фахівця немає на роботі, хто зможе тимчасово виконувати його обов'язки? Хтось просто не знає цього напряму, хтось знає, але своїх справ «вище за дах» і якщо їх відкласти буде нова проблема. Тому, купивши одну програму (а вона поділена на окремі блоки), Ви можете навчити кількох фахівців саме тими напрямками, за якими вони раніше не працювали. Ви заощаджуєте, за короткий термін навчаєте фахівців і можете бути спокійними, що Ваші кадри найкращі! Вони знають і вміють усі!
СПІКЕРИ
Соляр Галина
Сертифікований спеціаліст (САР, DipAudit IFA, DipIFRS IFA, DipStrategicManagement IFA, Dip Financial Management IFA, CIPA DipFA, EBC * L (A), EBC * L (B), ACCA DipIFR (рус.))
Юлія Кловська
Практикуючий консультант з бухобліку та оподаткування
(практик із 16-річним досвідом), екс-головний редактор бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", автор численних публікацій у бухгалтерській пресі. Експерт та радник для фахівців обліку всіх форм бізнесу.
6 дисциплін -
1 іспит!
Іспит на отримання міжнародного документа за британською програмою для отримання кваліфікації «Професійний міжнародний бухгалтер» IAPBE проводиться у вигляді спеціалізованого онлайн-іспиту, що складається з практичних завдань (2 завдання та 20 тестових завдань).
СТАТИ УЧАСНИКОМ
Гарантія повернення грошових коштів
Замовник має право відмовитися від надання послуг після участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше онлайн занять, та повернути повністю оплачену ним суму за участь у циклі вебінарів на вибрані теми у разі, якщо цей формат (онлайн) не був ним сприйнятий. Для цього протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару Замовник має надіслати письмову заяву з аргументованою відмовою на електронну пошту office@alterrafin.com.

Умови повернення грошей:

1. Повернення грошей здійснюється лише за послуги з проведення онлайн вебінарів. Повернення коштів інші послуги, зокрема за записи занять, не проводяться.

2. Повернення грошей здійснюється лише за умови онлайн участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше занять і у разі, якщо онлайн формат участі не був сприйнятий Замовником.

3. Запросити повернення грошей можна лише протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару.

4. Повернення коштів провадиться за вирахуванням комісії платіжних систем.

5. При платежах карткою VISA та MasterCard гроші повертаються на ту саму картку, з якою було здійснено платіж. Після того, як Виконавець повертає платіж, гроші з'являються на карті протягом 3-х банківських днів. Зверніть увагу, що цей платіж не з'являється у виписках по карті, а просто збільшується сума на карті. Такий тип повернення доступний лише протягом 30 днів після оплати.

6. Якщо оплата була через webmonеy з деякого гаманця, то повернення проводиться на цей же гаманець.

7. Гроші повертаються за тими самими реквізитами, з яких було здійснено оплату послуг.

8. У разі, якщо оплата була зроблена фізичною особою через відділення банку, то гроші можуть бути повернені одним з наступних способів:

- На дебетову карту будь-якого банку України. При цьому Замовник повинен надати всі реквізити для надсилання грошей на свою картку, а саме: найменування одержувача, IBAN, призначення платежу, номер картки, ПІБ власника картки.

- Іншим способом, який буде зручний для обох сторін.

9. Для повернення грошей юридичним особам або ФОП необхідно надати листа про повернення коштів. При цьому кошти будуть повернуті на розрахунковий рахунок, з якого була здійснена оплата за послуги.

10. Повернення оплати провадиться протягом 30 днів з моменту подання заявки.

11. У разі скасування послуги з ініціативи Виконавця грошові кошти можуть бути повернені Клієнту одним ним зазначеним вище способом, при цьому Виконавець має право запропонувати Клієнту замінити скасовану послугу на аналогічну.

Made on
Tilda