Міжнародна сертифікація бухгалтерів IAPBE (Великобританія)

9 професійних online модулів - 1 загальний іспит
ПРОФЕСІЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ БУХГАЛТЕР
У НОВИХ УМОВАХ БІЗНЕСУ
Ініціатор - міжнародна організація
"International Alliance of Professional Business Elites"
(IAPBE).

З урахуванням розвитку економіки та вимог міжнародного бізнес-спільноти на зміну колишнім сертифікаціям приходять більш актуальні та затребувані програми підвищення кваліфікації!

Сучасна програма, розроблена спільно з провідними методологами Великобританії та України, яка допоможе просунутися в кар'єрі, отримати нові знання, закріпити вже наявні навички та отримати УНІКАЛЬНІ сертифікати, які дозволять Вам позиціонувати себе як справжнього професіонала своєї справи на національному та міжнародному рівнях!
МОДУЛІ ТА ПРОГРАМА:
Онлайн та записи з матеріалами
Кількість занять:
47
Кількість академ. годин: 150
Період навчання: 02.11.2022 - 15.02.2023
  Навчання з очевидною перевагою:
  • час спеціалістів використовується виключно на підготовку, без відриву від роботи, без проїзду та додаткових витрат;
  • для підвищення кваліфікації потрібен лише комп'ютер з доступом до інтернету, без спеціального обладнання;
  • навчання та іспити проходять в онлайн-форматі;
  • у вартість навчання включено: онлайн-участь, записи всіх занять (доступ до яких не обмежений у часі), методичний матеріал, безкоштовний пробний іспит, підтримка лекторів та адміністраторів протягом усього навчання.
  Чому саме
  "Професійний міжнародний бухгалтер"?
  Засвоївши програму, Ви зможете:
  • впевнено вести бухгалтерський облік малого та середнього бізнесу, спираючись на Кодекс професійної етики
  • розуміти концепцію Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ)
  • проводити аналіз фінансової діяльності підприємства на основі управлінської майстерності
  • знати та застосовувати законодавчу базу в бухгалтерській професії
  • працювати бухгалтером за кордоном за наявності додаткових навичок
  • вільно орієнтуватися у системі оподаткування
  КОМУ БУДЕ КОРИСНО ПРОЙТИ НАВЧАННЯ ЗА ЦІЄЮ ПРОГРАМОЮ?
  Для практикуючих фахівців у галузі бухгалтерії, фінансів тощо:
  - бухгалтери, які працюють на одній якійсь операції (з/п, Запаси тощо) та хотіли б розширити свої знання;
  та (або)
  - бухгалтери, яким не вистачає знань у галузі фінансової звітності, фінансової математики, податкового обліку;
  та (або)
  - бухгалтери, які мають високий рівень знань, практику у сфері обліку, але бажають ще й підтвердити її міжнародним престижним документом.

  Для фахівців суміжних професій (кошторисники, економісти, касири, плановики тощо)
  Кому з нас не хочеться твердої впевненості в тому, що такі речі, як скорочення штату або оптимізація робочих місць не торкнеться саме тебе? Отримавши за 2,5 місяці ємні знання за схожою тематикою разом із сертифікатом за найпопулярнішою професією – можна працювати спокійно!
  Для студентів, які бажають отримати знання, глобальний досвід та міжнародний сертифікат.
  Важливо відзначити, що ця програма дозволяє студентам отримати сертифікат від Міжнародної Асоціації професійних бухгалтерів Великобританії відразу після закінчення підготовки – після успішного складання онлайн-іспиту! (у той час, як здобуття більшості подібних сертифікатів вимагає вже наявності вищої освіти та досвіду роботи від 2-х років і більше. Говорячи простою мовою, кожен студент при бажанні та прагненні розвиватися та підвищувати свою конкурентоспроможність на ринку праці отримує документ, з яким можна вільно починати працювати.

  Для фахівців, які бажають змінити професію
  За 2,5 місяці Ви зможете освоїти нову професію та отримати значний сертифікат. Можливо Ви запитаєте, чому 2,5 місяці, чи не більше? Все просто, в умовах величезної конкуренції на ринку праці, де кожен повинен бути «універсальним» фахівцем вже просто немає часу на тривале навчання, в рамках якого Вам дають дуже багато теорії, яка на практиці може ніколи і не знадобитися. Ця програма була створена методологами – практиками з урахуванням усіх нововведень, змін, тонкощів роботи з тією чи іншою звітністю тощо. Отримані знання та інструменти є універсальними і можуть застосовуватися в компаніях, що належать різним галузям економіки.

  Для власників бізнесу
  Будь-яка «своя» справа потребує обліку (фінансового, податкового, управлінського), планування тощо. У кваліфікації кандидати мають можливість отримати знання про принципи бухгалтерського обліку, правила складання фінансової та податкової звітності, а також отримати навички роботи з автоматизованою системою обліку. Якщо Ви організували свою справу, у Вас є штат співробітників (або може поки що тільки плануєте набирати людей) дуже важливо розуміти, розбиратися хоча б в основах бухгалтерського обліку, щоб Ви завжди могли проконтролювати, перевірити чи просто говорити однією мовою зі своїм бухгалтером, або ж самостійно вести звітність.

  Для кадрових фахівців цей курс може бути знахідкою!
  Як відомо, кадри вирішують все… а якщо ці кадри добре навчені і мають конкурентну перевагу на ринку сертифікацій, то багато говорити тут не доведеться. Кадрові перестановки, що потребують додаткових знань – ЛЕГКО! Тепер у Вас є дана програма, яка за короткий термін вирішить це питання!
  Для спеціалістів "на вагу золота"
  Якщо на підприємстві є великий штат бухгалтерів, де кожен виконує свій обсяг роботи, веде лише окрему лінію будь-якої звітності і на виході ми маємо результат роботи десятків фахівців.
  Усі ми люди зі своїми турботами (особистими, сімейними), хвороби відвідують усіх тощо. Дуже часто виникає проблема, поки що окремого фахівця немає на роботі, хто зможе тимчасово виконувати його обов'язки? Хтось просто не знає цього напряму, хтось знає, але своїх справ «вище за дах» і якщо їх відкласти буде нова проблема. Тому, купивши одну програму (а вона поділена на окремі блоки), Ви можете навчити кількох фахівців саме тими напрямками, за якими вони раніше не працювали. Ви заощаджуєте, за короткий термін навчаєте фахівців і можете бути спокійними, що Ваші кадри найкращі! Вони знають і вміють усі!
  КОМАНДА СПІКЕРІВ ТА ВАШИХ НАСТАВНИКІВ
  • Соляр Галина
   Сертифікований спеціаліст (САР, DipAudit IFA, DipIFRS IFA, DipStrategicManagement IFA, Dip Financial Management IFA, CIPA DipFA, EBC * L (A), EBC * L (B), ACCA DipIFR (рус.))
  • Юлія Кловська
   Практикуючий консультант з бухобліку та оподаткування
   (практик із 16-річним досвідом), екс-головний редактор бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", автор численних публікацій у бухгалтерській пресі. Експерт та радник для фахівців обліку всіх форм бізнесу.
  • Cвітлана Нестерова
   Лектор, кандидат економічних наук, автор та спікер практикуму "Фінансове моделювання" з елементами MS Excel,
   CIMA Р1 «Управління ефективністю операцій», CIMA Р2 «Управління ефективністю бізнесу», автор навчального посібника «Фінансовий менеджмент: практикум», автор монографії «Розподільна політика на підприємствах колективної власності: питання теорії та практики»
  • Дмитро Гарний
   Практикуючий юрист із 20-річним досвідом роботи. Автор великої кількості статей у профільних виданнях, а також кількох книг для юристів та бухгалтерів
  СЕРТИФІКАТ ПРО ПРОСЛУХОВУВАННЯ ПРОГРАМИ:
  Всі учасники програми після закінчення програми та заповнювання анкети отримують електронний сертифікат про прослуховування програми від ALTERRA.
  МІЖНАРОДНИЙ ДИПЛОМ IAPBE
  9 дисциплін - 1 іспит!
  Іспит на отримання міжнародного документа за британською програмою для отримання кваліфікації «Професійний міжнародний бухгалтер» IAPBE проводиться у вигляді спеціалізованого онлайн-іспиту, що складається з практичних завдань.
  СТАТИ УЧАСНИКОМ
  ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
  Відповідь:
  Так, всі учасники програми отримують запис та всі матеріали наступного робочого дня на електронну адресу
  ПРО НАС ТА КОНТАКТИ
  ALTERRA - міжнародний освітній, екзаменаційний та методологічний центр, який спеціалізується на підготовці та підвищенні бізнес-кваліфікації за національними та міжнародними програмами, проведенні онлайн-іспитів, видачі дипломів і сертифікатів та розробці авторських проектів для розвитку фахівців у сфері бухгалтерії, фінансів, аудиту та управління.
  - 10 років на ринку професійного онлайн-навчання
  - 18 000 студентів міжнародних програм
  - 7 500 міжнародних іспитів
  - 112 лекторів міжнародного рівня

  Made on
  Tilda