Міжнародна економічна діяльність
(Податкове планування)
Для тих, хто з податками на "ти"
Звертаємо вашу увагу на те, що програма "Міжнародна економічна діяльність", крім своєї практичної значущості, є частиною 2-х комплексних міжнародних сертифікацій від Міжнародного Альянсу Професійної Бізнес-еліти (IAPBE), а саме:
 • "Податковий менеджмент та планування", кваліфікація "Професійний податковий радник"
 • "Національні та міжнародні системи оподаткування", кваліфікація "Експерт з оподаткування
  ПРОГРАМА
  Актуальні питання під час роботи з іноземними компаніями: як вибрати юрисдикцію, створити компанію, забезпечити економічну сутність компанії.
  Блок 1
  1. Бізнес-моделі використання іноземних компаній для торгівлі та у сфері послуг, IP box, IT, для захисту активів, при отриманні пасивних доходів у формі відсотків за позиками або роялті, холдингові компанії (сплячі). – Ходаковський Павло – 18.05
  2. Іноземна компанія сьогодні: як створити та масштабувати. Елементи міжнародного податкового планування. Правильний вибір юрисдикцій та основні помилки під час роботи з офшорами. - Соловйова Ольга – 23.05
  3. Угоди M&A із використанням іноземних компаній: структурування, податкові нюанси, Due Diligence контрагента, джерело походження коштів. – Ходаковський Павло – 27.05
  Вплив змін у сфері міжнародного оподаткування на правила роботи закордонних компаній, міжнародний банкінг.
  Блок 2
  1. Контрольовані Іноземні Компанії (КІК): законодавчі тенденції, досвід практичного застосування. - Ходаковський Павло - 01.06
  2. Міжнародний банкінг для клієнтів: де відкривати рахунки та як працювати з банками? Складнощі відкриття та ведення рахунків в іноземних банках. - Соловйова Ольга – 03.06
  3. Трансферне ціноутворення. – Ходаковський Павло – 08.06
  Нюанси податкового планування з урахуванням ПДВ у ЄС під час експортно-імпортних операцій та постійних представництв.
  Блок 3
  1. ПДВ у ЄС: що потрібно знати під час роботи з компаніями з ЄС. - Соловйова Ольга – 16.06
  2. Постійне представництво (ПП): ризики визнання, оподаткування. – Ходаковський Павло – 20.06
  3. Основні засади особистого податкового планування. Податкове резидентство. Фонди, трасти та інші інструменти для особистого податкового планування. - Ходаковський Павло - 23.06
  СПІКЕРИ
  Ольга Соловьева
  Партнер Avidbiz Естонія, адвокат, LL.M, ACAMS AML Certification
  Павло Ходаковський
  Партнер Avidbiz Україна, адвокат, LL.M
  ВАРТІСТЬ
  Участь у повній програмі
  3 300 грн
  Участь в окремих блоках
  1 400 грн/1 блок
  Запис першої зустрічі у рамках програми з міжнародного податкового планування
  з екс-заступником міністра фінансів
  Павлом Ходаковським

  *Увага! Вебінар проводився російською мовою, бо є студенти з Казахстану, Узбекистану та інших країн.
  Робота у країні-агресора міжнародним центром ALTERRA припинена!
  СТАТИ УЧАСНИКОМ
  Гарантія повернення грошових коштів
  Замовник має право відмовитися від надання послуг після участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше онлайн занять, та повернути повністю оплачену ним суму за участь у циклі вебінарів на вибрані теми у разі, якщо цей формат (онлайн) не був ним сприйнятий. Для цього протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару Замовник має надіслати письмову заяву з аргументованою відмовою на електронну пошту office@alterrafin.com.

  Умови повернення грошей:

  1. Повернення грошей здійснюється лише за послуги з проведення онлайн вебінарів. Повернення коштів інші послуги, зокрема за записи занять, не проводяться.

  2. Повернення грошей здійснюється лише за умови онлайн участі у першому вебінарі з циклу вебінарів, який передбачає 3 і більше занять і у разі, якщо онлайн формат участі не був сприйнятий Замовником.

  3. Запросити повернення грошей можна лише протягом двох робочих днів після проведення першого вебінару.

  4. Повернення коштів провадиться за вирахуванням комісії платіжних систем.

  5. При платежах карткою VISA та MasterCard гроші повертаються на ту саму картку, з якою було здійснено платіж. Після того, як Виконавець повертає платіж, гроші з'являються на карті протягом 3-х банківських днів. Зверніть увагу, що цей платіж не з'являється у виписках по карті, а просто збільшується сума на карті. Такий тип повернення доступний лише протягом 30 днів після оплати.

  6. Якщо оплата була через webmonеy з деякого гаманця, то повернення проводиться на цей же гаманець.

  7. Гроші повертаються за тими самими реквізитами, з яких було здійснено оплату послуг.

  8. У разі, якщо оплата була зроблена фізичною особою через відділення банку, то гроші можуть бути повернені одним з наступних способів:

  - На дебетову карту будь-якого банку України. При цьому Замовник повинен надати всі реквізити для надсилання грошей на свою картку, а саме: найменування одержувача, IBAN, призначення платежу, номер картки, ПІБ власника картки.

  - Іншим способом, який буде зручний для обох сторін.

  9. Для повернення грошей юридичним особам або ФОП необхідно надати листа про повернення коштів. При цьому кошти будуть повернуті на розрахунковий рахунок, з якого була здійснена оплата за послуги.

  10. Повернення оплати провадиться протягом 30 днів з моменту подання заявки.

  11. У разі скасування послуги з ініціативи Виконавця грошові кошти можуть бути повернені Клієнту одним ним зазначеним вище способом, при цьому Виконавець має право запропонувати Клієнту замінити скасовану послугу на аналогічну.

  Made on
  Tilda