ПРОЕКТ МСФЗ-ЛАЙТ
(IFRS-LIGHT)

МСФЗ на зрозумілих прикладах з «життя» компаній, які застосовують Міжнародні стандарти фінансової звітності.
Проект націлений на перспективних фахівців, які бажають займатися прогресивним обліком та звітністю, яким є сьогодні облік з МСФЗ, а саме: бухгалтерів, економістів, фінансових керівників, студентів профільних вузів та інших слухачів, які мають базові знання про бухгалтерський облік.

Базові знання про бухгалтерський облік – знати правила подвійного бухгалтерського запису, мати уявлення про фінансову звітність.
Проект МСФЗ-лайт (IFRS-light)
МСФЗ на зрозумілих прикладах з «життя» компаній різних країн, які застосовують Міжнародні стандарти фінансової звітності.
Навіщо потрібні МСФЗ (міжнародні стандарти фінансової звітності)? Чому у всьому світі вони витісняють національні стандарти? Коротка відповідь у тому, що сьогодні МСФЗ краще, ніж будь-яка інша система, відображають економіку бізнесу.

Хочете вивчити МСФЗ, але боїтеся? І я вас розумію! Ви бачите багато теорії, визначень і текст, що важко запам'ятовується. У більшості курсів з МСФЗ дають приклади з підручника, фактично не пояснюючи, ЧОМУ і ЩО ЗА ЦИМ СТОЇТЬ. Але, відверто кажучи, у вашому реальному житті багато зразкових прикладів з підручника?

Ось чому ми раді представити вам новий проект МСФЗ-лайт (IFRS-light), де ми говоритимемо про складні МСФЗ простою мовою. Ми пояснимо вам всю картину - ЩО ви повинні робити, ЧОМУ ви повинні це робити і КОЛИ ви повинні це робити. Нудного переказу стандартів міжнародної звітності ви не побачите, оскільки ми використовуємо практичні приклади, картинки, графіки та схеми.

І ви побачите як з літер цієї абетки складаються складні та красиві МСФЗні принципи.
Спікер та куратор проекту
Любов Косовець

Провідний методолог міжнародних сертифікацій для бухгалтерів, фінансистів та управлінців Європи та країн Азії;
Директор Альянсу Професійної Бізне-Еліти (IAPBE) на території колишнього СНД;
Експерт-консультант з питань податкового законодавства, фінансового обліку МСФЗ;
Член ради Федерації професійних бухгалтерів; Сертифікований тренер з британських програм ICFM, ICB, IAAP, IAB; сертифікований спеціаліст-практик CAP, CIPA, IСFM, ACCA DipIFR (Rus), CIMA (P1, Р2);
Заслужений народний професійний лектор з онлайн-підготовки міжнародних програм зі стажем понад 7 років у даному форматі.
Варіанти участі:
КАРТКА

2 800 грн
  • Участь у практичних
    онлайн-заняттях проекту «IFRS-light: МСФЗ на зрозумілих прикладах з «життя» компаній різних країн, які застосовують Міжнародні стандарти фінансової звітності» протягом 6 міс (12 занять).
  • Отримання записів та матеріалів кожного заняття на електронну адресу.
  • Членство у спільноті професіоналів з МСФЗ «IFRS Elite Hub»
Зареєструватися
РАЗОВО

400 грн
  • Участь в 1 на вибір практичному онлайн-занятті проекту «IFRS-light: МСФЗ на зрозумілих прикладах з «життя» компаній різних країн, які застосовують Міжнародні стандарти фінансової звітності» протягом 6 міс (12 занять).
  • Отримання записів та матеріалів цього заняття на електронну адресу.
Зареєструватися
Теми та розклад занять
Cтати учасником
Заповніть форму і з Вами зв'яжеться фахівець для уточнення всіх деталей.
ПРО НАС ТА КОНТАКТИ
ALTERRA - міжнародний освітній, екзаменаційний та методологічний центр, який спеціалізується на підготовці та підвищенні бізнес-кваліфікації за національними та міжнародними програмами, проведенні онлайн-іспитів, видачі дипломів і сертифікатів та розробці авторських проектів для розвитку фахівців у сфері бухгалтерії, фінансів, аудиту та управління.
- 10 років на ринку професійного онлайн-навчання
- 18 000 студентів міжнародних програм
- 7 500 міжнародних іспитів
- 112 лекторів міжнародного рівня

Made on
Tilda