Стань почесним
членом
"IFRS Elite Hub"!
⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥ ⬥
МСФЗ - динамічна сфера, тому неможливо один раз вивчити стандарти і поставити крапку на навчанні. Вивчити МСФЗ означає поставити три крапки, адже потрібно постійно підтримувати свій рівень знань у стані реального часу. Фахівець з МСФЗ вивчає та аналізує міжнародні стандарти звітності весь свій кар'єрний шлях.

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) постійно ускладнюються та з'являються нові, практика застосування яких у різних галузях бізнесу викликає багато питань навіть у професіоналів.
ПЕРЕВАГИ
 • 1
  Знижка 30% на практикуми та програми з МСФЗ
  30% знижка на всі онлайн-практикуми від «Alterra», пов'язані з тематикою МСФЗ (трансформація, консолідація, зміни до МСФЗ, інтенсивні практикуми щодо розв'язання завдань, тощо) цілорічно та безперервно.
  30% знижка на міжнародні програми "Сертифікований головний бухгалтер з МСФЗ" (IAPBE) та "Комплекс АССА DipIFR".
 • 2
  Іменний сертифікат на 40 академ.годин наприкінці календарного року
  Наприкінці кожного календарного року за запитом видається іменний сертифікат від Міжнародного акредитованого центру підвищення кваліфікації «Alterra» про підвищення кваліфікації в галузі МСФЗ із зазначенням 40 годин, за умови участі у всіх практикумах протягом року, пов'язаних із МСФЗ-тематикою у центрі «Alterra» (онлайн участь чи запис).
 • 3
  Отримання актуальної інформації щодо всіх змін
  Вам не потрібно шукати та відстежувати зміни, систематизувати інформацію у сфері МСФЗ, оскільки за Вас це робитимуть експерти-практики світового рівня, що представляють у тому числі Міжнародний альянс професійної бізнес-еліти IAPBE.
 • 4
  Іменна електронна картка «IFRS Elite Hub»
  Іменна картка члена міжнародної спільноти «IFRS Elite Hub», яка підтверджує постійне безперервне вдосконалення професійного рівня у сфері Міжнародних стандартів фінансової звітності.
ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ СПІЛЬНОТИ?
(треба відповідати одному з трьох варіантів умов)
1. Пройти навчання в «ALTERRA» або в мережі центрів наших партнерів з міжнародних програм «Сертифікований головний бухгалтер МСФЗ» (IAPBE), «АССА DipIFR» або стати учасником проекту «IFRS-Light»
IFRS - Light

МСФЗ на зрозумілих прикладах із «життя» компаній різних країн, що застосовують Міжнародні стандарти фінансової звітності
Проект націлений на перспективних фахівців, які бажають займатися прогресивним обліком та звітністю, яким є сьогодні облік в МСФЗ, а саме: бухгалтерів, економістів, фінансових керівників, студентів профільних вузів та інших слухачів, які мають базові знання про бухгалтерський облік.

Базові знання про бухгалтерський облік – знати правила подвійного бухгалтерського запису, мати уявлення про фінансову звітність.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Cертифікований головний бухгалтер з МСФЗ (IAPBE)
Фінансовий облік за
міжнародними стандартами фінансової звітності
(МСФЗ)
Мета курсу:
Надати спеціалістам, які мають відповідний практичний досвід у галузі фінансового обліку, обширні практичні знання міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

У процесі навчання будуть розглянуті питання підготовки фінансової звітності МСФЗ як для окремого підприємства, так і для групи компаній, а також питання аналізу та інтерпретації фінансової звітності.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Комплекс ACCA DipIFR
Міжнародна програма від АССА
Призначення програми АССА ДіпІФР – надати практичні знання основних міжнародних стандартів фінансової звітності, їх інтерпретацію та застосування.
Цілі:
Зрозуміти та інтерпретувати Концептуальні Основи Фінансової Звітності IASB;
Застосувати визначення елементів фінансової звітності та відображення статей у фінансовій звітності;
Пояснювати та застосовувати принципи елементів фінансової звітності;
Підготувати виписки із фінансової звітності;
З'ясувати цілі стандартів МСФЗ, що регулюють подання фінансової звітності;
Роз'яснити поняття групи та мету підготовки консолідованої фінансової звітності.
ДЕТАЛЬНІШЕ
2. Ви можете стати членом спільноти за наявності будь-якого міжнародного диплома з МСФЗ (АССА, IFA, ICB, IAB, тощо), навіть якщо до цього Ви навчалися в іншому центрі або взагалі самостійно.
3. За наявності необхідного рівня знань (без навчання в нашому чи будь-якому іншому центрі) успішно скласти іспит з програми «Сертифікований головний бухгалтер з МСФЗ» в екзаменаційному центрі «ALTERRA» та отримати диплом від британської асоціації «International Alliance of Professional Business Elites» (IAPBE).
ІМЕННА КАРТКА
Подавай заявку та приєднуйся до спільноти професіоналів з МСФЗ!
Заповніть форму нижче та ми зв'яжемся з Вами.
ПРО НАС ТА КОНТАКТИ
ALTERRA - міжнародний освітній, екзаменаційний та методологічний центр, який спеціалізується на підготовці та підвищенні бізнес-кваліфікації за національними та міжнародними програмами, проведенні онлайн-іспитів, видачі дипломів і сертифікатів та розробці авторських проектів для розвитку фахівців у сфері бухгалтерії, фінансів, аудиту та управління.
- 10 років на ринку професійного онлайн-навчання
- 18 000 студентів міжнародних програм
- 7 500 міжнародних іспитів
- 112 лекторів міжнародного рівня

Made on
Tilda