Акредитація вашої
бізнес-програми
у IAPBE
Отримання почесної міжнародної акредитації в Альянсі професійної бізнес-еліти (IAPBE) для вашої навчальної бізнес-програми (курсу) стало можливим з цього року.

Результатом такої акредитації стане можливість для фахівця після проходження навчання у вашій організації скласти міжнародний іспит у форматі онлайн і отримати визнаний британський диплом.
Місія IAPBE:
Допомагати кожному максимально реалізувати свій потенціал на міжнародному професійному рівні!
Історія, пов'язана з діяльністю британського освітнього міжнародного альянсу професійної бізнес-еліти (IAPBE), бере початок з періоду появи перших сучасних онлайн-технологій у навчанні та підвищенні кваліфікації. Інноваційні технологічні рішення, зокрема e-Learning, послужили і надалі служать тим самим багатогранним імпульсом для об'єднання та реалізації талантів, навичок та професійної майстерності фахівців, які навчаються без прив'язки до географічного положення, віросповідання, фізичних можливостей та інших факторів.
Привітальна промова
почесного президента IAPBE Малкольма Троттера
IAPBE для фахівців (студентів)
IAPBE для партнерських організацій
Переваги та вигоди від акредитації вашої навчальної програми (курсу) в IAPBE
Переваги для організації-розробника навчальної програми, акредитованої в IAPBE
 • Вихід вашої акредитованої навчальної програми (курсу), а значить і вашої організації-розробника на рівень надання навчання за міжнародними кваліфікаційними освітніми програмами, що відповідають міжнародним стандартам якості освіти.
 • Можливість надання слухачам (клієнтам), які навчаються за акредитованою програмою, пройти професійну підготовку та скласти кваліфікаційний онлайн-іспит для подальшого отримання британського диплома міжнародного зразка.
 • Переваги для ваших слухачів, які пройшли навчання за акредитованою програмою, склали іспит і отримали диплом мати можливість перезаліку годин у різних національних та міжнародних професійних організаціях (регуляторів професій).
 • Дані про отримання диплому та присвоєння міжнародної кваліфікації ваших слухачів за акредитованою програмою в IAPBE, які навчилися і склали іспит, будуть відображатися на офіційному сайті IAPBE, з доступом для зовнішніх користувачів (потенційних роботодавців).
 • За певних умов, можливість організовувати та проводити очні іспити на базі фізичного офісу своєї організації.
 • Розширення спектру та напрямків наданого навчання у вашій організації у бік міжнародних освітніх брендів.
Залучення якісної та платоспроможної цільової аудиторії, а також корпоративних клієнтів, зацікавлених у отриманні міжнародних дипломів.
Процедура акредитації вашої програми проходить відповідно до встановленої процедури, головною вимогою якої є те, щоб вона відповідала напрямкам лінійки програм IAPBE та була приведена у відповідність міжнародним стандартам освіти.
Можливість навчати фахівців з вашої програми національною та англійською мовами, розширюючи географію для набору груп та збільшуючи свої доходи.
Інформація про акредитовану програму розміщується на офіційному сайті IAPBE.
Впізнаваність вашої організації та програми за рахунок популярності бренду IAPBE
Можливість участі дипломованих фахівців, клієнтів, які навчалися за вашою програмою, у щорічному нагородженні від IAPBE «Лідер року» на підсумкових зборах у Лондоні в серії номінацій.
Фінансовий зиск від просування програм IAPBE
 • Обґрунтоване отримання вищого рівня доходу (за повної відсутності фінансових витрат) від масштабування та збільшення якості підготовки організації-розробника за акредитованою програмою.
  Орієнтовна середня вартість міжнародної акредитованої одномодульної програми відомих брендів складає 300 фунтів
 • Можливість отримувати дохід від вартості екзаменаційних внесків за своєю акредитованою програмою в IAPBE (від 120 до 160 фунтів) з особи
 • Мінімальна сумарна вигода для вашої організації за акредитованою програмою в IAPBE з одного слухача, який пройшов підготовку та йде на іспит, може становити приблизно 180 фунтів.
Лінійка програм IAPBE
Лінійка програм IAPBE включає найактуальніші та затребувані у сучасному світовому бізнесі кваліфікації різного рівня, залежно від потреби та мети спеціаліста чи компанії. Регулярне оновлення та поповнення напрямків лінійки новими кваліфікаціями робить бренд IAPBE найбільш гнучким та відповідає вимогам розвитку світової економіки. Особливістю структури підготовки з більшості програм IAPBE є ефективне на сьогоднішній день співвідношення практики (60%) та теорії (40%).
Нещодавнє урочисте вручення та святкування присвоєння міжнародній кваліфікації "Сертифікований головний бухгалтер з МСФЗ" фахівцям Узбекистану, які пройшли підготовку та успішно склали онлайн-іспит в одному з акредитованих центрів The Institute Of Qualified Personnel (IQP), провайдера IAPBE.

Географія студентів та викладачів IAPBE
Подати заявку на акредитацію програми
ПРО НАС
ALTERRA - міжнародний освітній, екзаменаційний та методологічний центр, який спеціалізується на підготовці та підвищенні бізнес-кваліфікації за національними та міжнародними програмами, проведенні онлайн-іспитів, видачі дипломів і сертифікатів та розробці авторських проектів для розвитку фахівців у сфері бухгалтерії, фінансів, аудиту та управління.
- 10 років на ринку професійного онлайн-навчання
- Близько 18 000 студентів міжнародних програм
- Близько 800 000 учасників онлайн-практикумів
- Близько 7 500 міжнародних іспитів
- Близько 100 лекторів міжнародного рівня

Made on
Tilda