Акредитація організації-провайдера IAPBE
Отримання почесної міжнародної акредитації для вашої організації, навчального центру, школи
в Альянсі Професійної Бізнес-Еліти IAPBE,
Великобританія
Місія IAPBE:
Допомагати кожному максимально реалізувати свій потенціал на міжнародному професійному рівні!
Історія, пов'язана з діяльністю британського освітнього міжнародного альянсу професійної бізнес-еліти (IAPBE), бере початок з періоду появи перших сучасних онлайн-технологій у навчанні та підвищенні кваліфікації. Інноваційні технологічні рішення, зокрема e-Learning, послужили і надалі служать тим самим багатогранним імпульсом для об'єднання та реалізації талантів, навичок та професійної майстерності фахівців, які навчаються без прив'язки до географічного положення, віросповідання, фізичних можливостей та інших факторів.
Привітальна промова
почесного президента IAPBE Малкольма Троттера
IAPBE для фахівців (студентів)
IAPBE для партнерських організацій
Переваги та вигоди від акредитації організації в IAPBE
Переваги для організацій-провайдерів IAPBE
  • Вихід акредитованої організації-провайдера на рівень просування кваліфікаційних програм, які відповідають міжнародним стандартам якості освіти від відомих світових освітніх брендів
  • Можливість надання слухачам (клієнтам) організації-провайдера проходити професійну підготовку та скласти кваліфікаційний онлайн-іспит для подальшого отримання британського диплома міжнародного зразка.
  • Розширення спектру та напрямків послуг, що надаються в організації-провайдера у бік просування міжнародних програм підвищення кваліфікації.
  • Залучення якісної та платоспроможної цільової аудиторії, а також корпоративних клієнтів
  • Інформація про організацію-провайдера розміщується на офіційному сайті IAPBE, що сприяє широкій впізнаваності такої організації та притоку нових клієнтів
  • Можливість просування програм лінійки IAPBE національною та англійською мовами, розширюючи географію для набору груп
Отримання документа офіційного представника IAPBE, який дає право просувати програми Альянсу від його імені.
Процедура акредитації центру відбувається абсолютно безкоштовно!
Впізнаваність організації-провайдера за рахунок популярності бренду IAPBE
Можлива участь дипломованих фахівців, клієнтів організації-провайдера у щорічному нагородженні «Почесний резидент IAPBE» на підсумкових зборах у Лондоні у серії номінацій
Можлива участь організації-провайдера у щорічному нагородженні «Лідер року» на підсумкових зборах у Лондоні за такими номінаціями:
~ Номінація за найбільшу кількість слухачів, які навчалися на програмах IAPBE
~ Номінація за найбільшу кількість слухачів, які склали іспит та отримали дипломи IAPBE.
~ Номінація за активність та територіальне охоплення у просуванні програм IAPBE. (максимальна кількість країн, з яких студенти отримали дипломи IAPBE у конкретному центрі).
~ Номінація за повноту використання та просування лінійки програм IAPBE (різноманітність кваліфікацій у загальному обсязі виданих дипломів).
Фінансовий зиск від просування програм IAPBE
Обґрунтоване отримання вищого рівня прибутку від масштабування діяльності організації-провайдера. Орієнтовна середня вартість одномодульної програми з лінійки IAPBE складає 300 фунтів
Можливість отримувати дохід від вартості екзаменаційних внесків за програмами IAPBE (від 120 до 160 фунтів) з особи
Мінімальна сумарна вигода з одного слухача, який пройшов підготовку та йде на іспит за програмою IAPBE, становитиме приблизно 180 фунтів.
Лінійка програм IAPBE
Лінійка програм IAPBE включає найактуальніші та затребувані у сучасному світовому бізнесі кваліфікації різного рівня, залежно від потреби та мети спеціаліста чи компанії. Регулярне оновлення та поповнення напрямків лінійки новими кваліфікаціями робить бренд IAPBE найбільш гнучким та відповідає вимогам розвитку світової економіки. Особливістю структури підготовки з більшості програм IAPBE є ефективне на сьогоднішній день співвідношення практики (60%) та теорії (40%).
Нещодавнє урочисте вручення та святкування присвоєння міжнародній кваліфікації "Сертифікований головний бухгалтер з МСФЗ" фахівцям Узбекистану, які пройшли підготовку та успішно склали онлайн-іспит в одному з акредитованих центрів The Institute Of Qualified Personnel (IQP), провайдера IAPBE.

Географія студентів та викладачів IAPBE
Подати заявку на акредитацію центру
ПРО НАС
ALTERRA - міжнародний освітній, екзаменаційний та методологічний центр, який спеціалізується на підготовці та підвищенні бізнес-кваліфікації за національними та міжнародними програмами, проведенні онлайн-іспитів, видачі дипломів і сертифікатів та розробці авторських проектів для розвитку фахівців у сфері бухгалтерії, фінансів, аудиту та управління.
- 10 років на ринку професійного онлайн-навчання
- Близько 18 000 студентів міжнародних програм
- Близько 800 000 учасників онлайн-практикумів
- Близько 7 500 міжнародних іспитів
- Близько 100 лекторів міжнародного рівня

Made on
Tilda